Çağrı Merkezi: 0322 459 52 53

Hakkımızda

Yıl 1968

 

Dünyada ve ülkemizde yeni başlangıçların, yeni oluşumların ve yeni teknolojik atılımlarının başladığı, Ay’ın çevresinde ilk defa dolaşılıp, Ay’ın karanlık yüzünün ilk defa gözlemlendiği, bazı devlet ve fikir insanlarının düşünceleri ile Dünyamızı aydınlatmaya ve üzerinde yaşadığımız kaya parçasını daha yaşanabilir bir hale getirmeye çalıştığı yıllarda başladı bizim maceramız.

 

Küçük bir mağaza ve tek kişi ile başladığımız bu zaman yolculuğu, hala içerisinde yaşadığımız ve sürekli yeni bölümler ekleyerek devam ettirdiğimiz bir hayat hikayesine dönüştü. Bunca zaman sonra bile bu heyecan ilk günkü  gibi devam etmekte.

 

Başlangıçtan bugüne, bölgesinde; Dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet ve yenilikçi bakış açısı ile yaptığımız işi en iyi şeklide yapmak ve sizlere en iyi hizmeti vermek her zaman en büyük ilkemiz oldu. 

 

İpekyolu Optik Saat olarak, Yarım yüzyılı  aşan tecrübesi ile kendi bölgesinde, sektöründe öncü kuruluş haline gelen firmamız, dünyaca ünlü; Saat, Güneş Gözlüğü, Optik Çerçeve, Optik Cam, Çakmak, Kalem, Lens satışı ve bu ürünler için yetkili teknik servis olarak, Adana da 4 ayrı noktada sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.